Přeprava osob
30 let na trhu

Otevřeli jsme 2 nové dispečinky!!!

Benefit Plus

Využijte exkluzivní příležitosti stát se součástí našeho výhodného programu Benefit Plus.

Po uskutečnění 7 objednávek na letištní transfer do nebo z mezinárodních letišť Praha, Bratislava a Vídeň, se vám automaticky naskytne možnost získat 50% slevu na další jízdu. Tento jedinečný benefit je naším způsobem, jak poděkovat vám, našim věrným zákazníkům, za vaši neustálou důvěru a preference našich služeb.

S touto nabídkou nezískáte pouze výraznou finanční úsporu, ale i komfort a spolehlivost, které jsou u našich služeb standardem. Zkvalitněte svoje cesty na letiště či z letiště využitím této lukrativní nabídky a učiňte je tak ještě příjemnějšími. Těšíme se na vaše budoucí objednávky.

Podmínky pro uplatnění slevy z programu Benefit Plus

• Klient (objednatel transferu) musí být registrovaným zákazníkem na stránkách wintertransport.cz.
• Objednávky musí být realizovány v rámci jednoho roku, a to pouze na stránkách wintertransport.cz.
• Nárok na 50% slevu z aktuálních ceníkových cen (platné pouze pro letištní transfery na nebo z mezinárodních letišť – Praha, Brno, Bratislava a Vídeň) do 6 měsíců po realizaci 7 objednávek.
• Sleva není „přenosná“ na další osobu.
• Slevu je možné uplatnit na firemní nebo soukromé transfery.
• Slevu na letištní transfer lze uplatnit pouze pro přepravu 1 až 7 osob. Nabídka programu se nevztahuje na skupinové transfery (7 osob a více).

Přehled Vašich objednávek, které lze zahrnout do programu Benefit +, naleznete v klientské sekci. Zároveň budete o stavu vašeho účtu pro uplatnění slevy pravidelně informováni e-mailem.

Registrace klienta