Přeprava osob
30 let na trhu

Otevřeli jsme 2 nové dispečinky!!!

Nabídka služeb

Nasedněte a užijte si komfort a bezpečí.

Společnost Winter transport se zaměřuje na přepravu osob z Brna na Letiště Václava Havla Praha, mezinárodní letiště Vídeň a přepravu zákazníků na obchodní jednání či firemní pobočky po celé Evropě. Naše vozy nabízejí dostatek pohodlí i na delší vzdálenosti. Bezpečnou a poklidnou jízdu zaručuje tým našich zkušených řidičů.

Transfer na letiště

Plánujete cestu z letiště nebo odlet? Přepravíme Vás nebo  Vaše klienty včas, bezpečně a s maximálním komfortem.

Obchodní a služební cesty

Máte důležité obchodní jednání? Využijte naše služby. Přijedete nejen včas, ale i odpočinutí a zrelaxování.

Firemní akce a kongresy

Jste účastnící kongresu, nebo jen plánujete firemní večírek? Na Vaši významnou událost nabízíme luxusní přepravu.

Dispečink Mikulov a Benešov U Prahy

V našem neustálém úsilí o poskytování služeb nejvyšší kvality jsme se zaměřili na jednu z klíčových oblastí, která má pro naše klienty zásadní význam – komfort a spolehlivost. Jsme si vědomi, jak stresující může být cestování, zejména pokud je vaším cílem letiště a čas hraje proti vám. A právě proto jsme se rozhodli podniknout kroky, které zajistí, že vaše cesta bude co nejpohodlnější a nejspolehlivější.
Jako první krok tohoto záměru jsme se rozhodli rozšířit naši infrastrukturu o dvě nové dispečinkové centrály. První z nich, dispečink Mikulov, který je strategicky umístěna pro zákazníky cestující na letiště Vídeň. Druhý dispečink, Benešov u Prahy, byl zvolen pro jeho blízkost k hlavnímu městu a snadný přístup k hlavním dopravním tepnám, což nám umožňuje efektivně obsluhovat klienty z centrálních a severních částí země.

Oba dispečinky jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi pro sledování a řízení naší flotily vozidel. To nám umožňuje monitorovat všechny probíhající jízdy v reálném čase a předvídat možné komplikace, ještě než k nim dojde. Náš týmy zkušených dispečerů jsou vždy připraveny zareagovat na jakoukoli situaci a zajistit, aby byla naše služba co nejspolehlivější.

Klíčovým prvkem našeho závazku poskytovat nepřetržitou, kvalitní službu je naše schopnost reagovat na nepředvídané události, jako jsou technické problémy s vozidlem. Díky nově otevřeným dispečinkům jsme nyní schopni v případě jakékoli technické závady na vozidle nebo jiné nepředvídané události na cestě na letiště, mobilizovat náhradní vozidlo ve velmi krátké době. Toto je zajištěno díky strategickému rozmístění našich dispečinků a efektivní komunikaci mezi našimi týmy.

Tímto přístupem se snažíme eliminovat jakoukoli obavu našich klientů z možných zpoždění nebo problémů spojených s jejich přepravou. Naše prioritou je, aby se každý klient cítil bezpečně a komfortně, vědom si toho, že za všech okolností je o něj dobře postaráno. Věříme, že tato rozšíření a zlepšení v našich službách nejen posílí důvěru našich stávajících klientů, ale také nás přiblíží k našemu cíli být první volbou pro všechny, kteří hledají spolehlivou a komfortní přepravu.

Vozový park
Winter transport

Škoda Superb Combi

Maximálně 3

Maximálně 3

Nafta

GPS trasování

Škoda Superb

Maximálně 3

Maximálně 3

Nafta

GPS trasování

Škoda Superb

Maximálně 3

Maximálně 3

Nafta

GPS trasování

Mercedes E kombi 220d

Maximálně 3

Maximálně 3

Nafta

GPS trasování

Volkswagen Passat B8 kombi

Maximálně 3

Maximálně 3

Nafta

GPS trasování

Volkswagen Passat B8 kombi

Maximálně 3

Maximálně 3

Nafta

GPS trasování

Volkswagen Caravelle

Maximálně 7

Maximálně 7

Nafta

GPS trasování

Volkswagen Caravelle

Maximálně 7

Maximálně 7

Nafta

GPS trasování

Služby bez příplatku

Minerální voda

Vlhčené ubrousky

Nabíjení

Wi-fi

Dětská sedačka

Croissant

Pořebujete znát přesnou polohu našeho vozu?

GPS trasování

Potřebujete znát přesnou polohu našeho vozu v průběhu jízdy?
Je pro Vás důležité znát přesný čas příjezdu Vašeho klienta na místo určení?

Využijte službu zdrama při objednávce.